soepelvallende jurk met abstracte bloemenprint | Qorala

11991220091-400
10034310355117

Jurk van het merk Someday met halflange vleermuismouwen, een kraag en knoopsluitingen. De jurk is gemaakt van een gladde stof voorzien van een abstracte bloemenprint. De jurk heeft een wijdvallende pasvorm.

De jurk is gemaakt van viscose-ECOVERO™. Een duurzame, hernieuwbare stof die door middel van een milieuvriendelijk productieproces wordt gemaakt. De Lenzing™ ECOVERO™ vezels zijn een meer verantwoordelijke keuze voor viscose. De Lenzing™ Ecovero™ vezels zijn afkomstig van duurzaam hout gecertificeerd met een EU-ECOlabel. De stof wordt geproduceerd met tot 50% lagere CO2-uitstoot en er wordt minder water verbruikt. 

Lees meer
Dit product is uitverkocht.

Product informatie

Meer informatie
MouwenHalflange mouwen, Vleermuismouwen
HalsKraag
SluitingKnoopsluiting
Print/DessinAbstracte bloemenprint
DuurzaamEcologisch / Duurzaam / Milieuvriendelijk
EffectenGladde stof
PasvormWijdvallende pasvorm
GelegenheidCasual, Lente, Zomers
MatenMaat: 38, Lengte vanaf schouder: 110 cm, Breedte van oksel tot oksel: 66 cm
Materiaal100% LENZING™ ECOVERO™ viscose
WassenHandwas tot 30° C
BlekenHet kledingstuk mag niet met bleekmiddel worden behandeld en mag alleen worden gewassen met gebruik van kleur- en mild wasmiddel.
DrogenNiet drogen in de droogtrommel
StrijkenNiet heet strijken, maximaal 110° C en bij voorkeur zonder stoom
Chemisch reinigenHet kledingstuk kan worden gereinigd met Perchloorethyleen, koolwaterstof, R113 en R11 oplosmiddelen.
Leverancierskleur30003 - green seed
BrandSomeday
Product sku:
11991220091-400
Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen