Lokale opslag lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser.
Voor de beste ervaring op onze site moet je de lokale opslag in je browser inschakelen.
semi-transparante stola
79111360001-540
00714825
€ 59.99
Stola van het merk Vera Mont met knoopsluitingen. De stola is op twee manieren te dragen: met een knoopsluiting voor waardoor er korte vleermuismouwen ontstaan of met de knoopsluitingen achter waardoor er driekwart mouwen ontstaan. De stola is verkrijgbaar in meerdere kleuren.
Lees meerProduct informatie
Mouwen | Driekwart mouwen, Korte mouwen, Vleermuismouwen |
---|---|
Hals | V-hals |
Stof kenmerken | Semi-transparante stof |
Lengte | Het achterpand valt langer dan het voorpand |
Gelegenheid | Bruiloft, Casual, Feestelijk, Gekleed |
Maten | Maat: M, Lengte vanaf schouder: 43 cm |
Materiaal | 100% Polyester |
Wassen | Handwas tot 30° C |
Bleken | Het kledingstuk mag niet met bleekmiddel worden behandeld en mag alleen worden gewassen met gebruik van kleur- en mild wasmiddel. |
Drogen | Niet drogen in de droogtrommel |
Strijken | Niet heet strijken, maximaal 110° C en bij voorkeur zonder stoom |
Chemisch reinigen | Het kledingstuk kan worden gereinigd met perchloorethyleen, koolwaterstof, R113 en R11 oplosmiddelen, met temperatuur en vochtigheidsbeperkingen. |
Leverancierskleur | 8541 - Night Sky |
Brand | Vera Mont |
Stola van het merk Vera Mont met knoopsluitingen. De stola is op twee manieren te dragen: met een knoopsluiting voor waardoor er korte vleermuismouwen ontstaan (zie foto 1) of met de knoopsluitingen achter waardoor er driekwart mouwen ontstaan (zie foto met model).
Product sku:
79111360001-540Dit vind je misschien ook leuk