Geef je kleding een tweede leven én ontvang 250 Fraaipunten

Een kledingkast vol items die je eigenlijk niet meer draagt? Die blouse die al maanden onaangeraakt hangt, een broek die niet meer helemaal jouw stijl is of een jurk waar je op uitgekeken bent? Laat ze niet achter in je kast liggen, maar geef ze een tweede leven.

Maak opruimen leuker

Je kan altijd jouw oude kleding inleveren bij Ter Horst van Geel maar dat wordt nu extra leuk: tijdelijk ontvang je 250 Fraaipunten ter waarde van €5 shoptegoed wanneer je een tas met kleding inlevert. Meer over het sparen van Fraaipunten vind je hier.

Waarom kleding een tweede leven geven?


We kopen allemaal weleens iets nieuws, maar wat gebeurt er met de kleding die we daarna niet meer dragen? Veel items zijn nog veel te mooi om weg te gooien. Door kleding opnieuw te gebruiken of te recyclen, blijven materialen langer in omloop en krijgt goede kleding een nieuwe bestemming.

Dat is belangrijk, want voor de productie van nieuwe kleding zijn grondstoffen, water en energie nodig. Door bewuster om te gaan met de kleding die we al hebben en oude items op de juiste manier in te leveren, kunnen we samen bijdragen aan een meer circulaire modewereld.

Mode met een Missie

Bij Ter Horst van Geel vinden we het belangrijk dat mooie mode en bewuste keuzes hand in hand gaan. Daarom kun je met Mode met een Missie jouw schone en draagbare kleding inleveren in onze winkels. Hiervoor werken wij samen met Leger des Heils ReShare.

De ingeleverde kleding wordt zorgvuldig gesorteerd. Draagbare kleding kan opnieuw worden gebruikt, bijvoorbeeld via ReShare Stores of om mensen in nood te helpen. Textiel dat niet meer geschikt is om te dragen, kan waar mogelijk worden verwerkt voor recycling. Zo krijgt jouw kleding een nieuwe bestemming.

Van jouw kledingkast naar een tweede leven

Meedoen is heel eenvoudig. Duik eens in je kledingkast en kijk kritisch naar wat je nog daadwerkelijk draagt. Die jas die al twee winters onaangeraakt hangt, een blouse die toch niet helemaal jouw kleur blijkt te zijn of die broek die steeds achter in de kast belandt: misschien draag jij ze niet meer, maar kunnen ze voor iemand anders nog hartstikke waardevol zijn.

Verzamel jouw schone en draagbare kleding in een tas en neem deze mee naar één van onze winkels. Wij zorgen er samen met ReShare voor dat de kleding op de juiste plek terechtkomt.

En er groeit nóg iets moois uit



Met Mode met een Missie geven we niet alleen kleding een tweede kans. Voor iedere 40 ingeleverde, draagbare kledingstukken planten wij via Trees for All een boom. Daarmee ondersteunen we onder andere voedselbossen in Nederland en het herstel van tropisch regenwoud in Borneo.

Zo kan jouw opruimronde uiteindelijk veel meer betekenen dan alleen een opgeruimde kledingkast. Je helpt kleding langer in omloop te houden én draagt bij aan een groenere wereld.

Samen maken we het verschil

Bewuster omgaan met mode hoeft helemaal niet ingewikkeld te zijn. Het begint soms simpelweg met kijken naar wat je al hebt. Draag je iets nog graag? Geniet er dan zo lang mogelijk van. Ligt een item al lange tijd onaangeraakt in je kast? Geef het dan de kans om ergens anders opnieuw van waarde te zijn.

Met Mode met een Missie willen we samen met onze klanten stap voor stap verschil maken. Door kleding langer te dragen, door te geven en op de juiste manier in te leveren, zorgen we ervoor dat een kledingstuk niet zomaar aan het einde van zijn verhaal komt wanneer jij erop uitgekeken bent.

Doe mee en ontvang 250 Fraaipunten

Tijd voor een goede opruimronde? Verzamel jouw schone en draagbare kleding en lever een tas in bij een Ter Horst van Geel winkel bij jou in de buurt. Tijdelijk ontvang je hiervoor 250 Fraaipunten ter waarde van €5 shoptegoed. Zo maak je ruimte in je kast, geef je jouw kleding een tweede leven én spaar je meteen voor iets nieuws.

Samen zorgen we ervoor dat mooie kleding langer meegaat en ergens anders opnieuw gedragen kan worden.

Want wat jij niet meer draagt, kan voor een ander nog van grote waarde zijn.

Door Aukje van Weijenburg - 05 oktober 2026